Apple & Iphone Haritalar

Apple haritalara işyeri ekleme işleminin ardından tüm iOS işletim sistemine sahip bilgisayar ve mobil cihazlardaki arama sonuçlarında listelenirsiniz.
img

Apple Haritalar Neden Önemli?

Kullanım istatistiklerine bakıldığında Apple cihaz kullanımları özellikle mobil alanda iPhone ile oldukça ön plana çıkmış durumda. Apple haritalara kayıt olarak iPhone haritalara kayıt olmuş olursunuz. Aynı oran genel anlamda sizin potansiyel müşterileriniz içinde geçerlidir.

Apple Haritalara Yer Kaydetme

Apple haritalara kayıt olmanız durumunda, Apple haritalar uygulaması aracılığı ile yapılan arama sonuçlarında listelenir ve sıralamalar da yükselirsiniz. Mevcutta kullanmış olduğumuz mobil cihazlar ve bilgisayarlar, konum hizmetinin aktif olması durumunda bizim tam olarak nerede bulunduğumuzu tespit eder. Böylelikle arama motorları veya harita servisleri üzerinden ihtiyaçlarımıza yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz aramalarda ihtiyaçlarımıza özel sonuçlar üretir. Apple haritalarına kayıt olmanızla beraber iPhone, iPad ve diğer iOS tabanlı cihazlarda bulunan haritalar uygulaması üzerinden bir arama gerçekleştirildiğinde, bu hizmet devreye girerek mahallenizde, semtinizde yani kısacası çevrenizde bulunan kullanıcılara sizin işletmenizi öncelikli olarak gösterir.