Google Haritalar

Dünyanın en büyük arama motoru Google’da harita kaydınızı yapalım. Böylelikle Google’ın milyonlarca kullanıcısı size rahatlıkla ulaşsın ve Google Maps kaydı ile markanız bir adım öne çıksın.
img
Günümüzde her neyi arıyorsak Google’dan yardım alıyoruz. Müşterileriniz Google harita kaydınız ile nerede olduğunuzu rahatlıkla öğrensin istemez misiniz? Günümüzde firmalar için olmazsa olmaz haline gelen Google Harita kaydını siz de işletmeniz için yaptırın. Milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip olan Google Maps’in navigasyon hizmetini kaçırmayın!
img

Google Haritalara Firma Ekleme

Google Haritalara firmanızı ekledikten sonra yalnızca bilgisayarınızda değil, cep telefonu uygulamalarında ve daha pek çok Google Haritalar servisi kullanan dijital platformlarda firmanızı görüntüleyebilrisiniz. Örneğin cep telefonundan harita uygulamasını açan birisi çevresinde herhangi bir ürün veya hizmet arıyorsa doğrudan sizin firmanız Google tarafından kullanıcıya gösterilecek ve bu sayede firmanızı daha önce hiç bilmeyen bir müşteriye Google Haritalar sayesinde ulaşacaksınız.

Google Harita Kaydı

Tüm firmalar ve yerel işletmelerin için çok önemli olan dijital platformlar ve internet ya da mobil uygulamalarda bulunabilir olmak artık MAPS Çözüm Ortağı ile çok kolay. Maps Çözüm Ortağı haritalara kayıt hizmeti sayesinde siz de Google harita kaydı dahil tüm harita servislerine firma kaydı yaptırabilirsiniz.

img