Yandex Haritalar

Mobil cihazlar için Yandex Haritalar iş yeri ekleme seçeneğiyle birlikte tüm iOS ve Android kullanan Yandex kullanıcılarına ulaşın ve “Biz buradayız!” deyin. Yandex Haritalar’ın sunduğu birçok kolaylıktan faydalanın. Yandex farkıyla sizi arayanlar yoğun trafikte bile sizi kolayca bulabilsin. İşletmeniz daha görünür hale gelsin.
img
Yandex Haritalar Firma Kaydı
  • Türkiye piyasasına çok hızlı bir giriş yapan Yandex, harita ve navigasyon uygulamaları ile de rüştünü ispat etmiş durumdadır. Türkiye’de cep telefonu navigasyon uygulamalarında en çok tercih edilen navigasyon uygulaması Yandex navigasyon uygulmasıdır. 
  • Yandex firma kaydı yaptıran işletmeler hem internet aramalarında hem de navigasyon cihazları sayesinde çok daha kolay bulunabiliyor ve müşteri portföyünü genişletebiliyorlar.

Hemen Harita Kaydınızı Yaptırın

Yandex Navigasyon

Yandex navigasyon kaydı işlemi Yandex haritalara kaydınız ile birlikte gerçekleşir. Böylelikle gerek bir diğer hizmetimiz olan navigasyon cihazlarına kayıt işlemi ile navigasyon cihazlarında görüntülenir. Ayrıca Yandex navigasyon uygulamasını kullanan kullanıcılar tarafından arandığınızda görüntülenirsiniz. Yandex navigasyon uygulaması ile ilgili tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.